X-Men: Days of Future Past

Vyšla akční arkáda X-Men: Days of Future Past

Doprovodná hra k poslednímu X-Men filmu vyšla na iOS už minulý rok, Android se ale dočkal až nyní – pojďme si proto tuto akční arkádu představit, rozhodně totiž nevypadá špatně.

Hry podle filmu nemají zrovna nejlepší reputaci, nicméně následující X-Men kousek rozhodně vypadá, že by mohl být známou výjimkou potvrzující pravidlo. Dvourozměrná akční arkáda zaujme skvělým audiovizuálním provedením, které při rychle založených soubojích působí ještě o to efektněji.

Koneckonců přímo grafickým provedením se autoři hrdě chlubí v samotném popisu hry – unikátním způsobem totiž propojují dvourozměrnou hratelnost s grafickým efekty, které jsou typické pro velice náročné 3D tituly. V průběhu hraní se zhostíte role některé z ikonických postav univerza, autoři konkrétně nabízí Wolverina, Storm, Kitty Pryde, Colosse, Cyclopa, Polaris, či Scarlet Witch.

Jestliže jste už viděli film, tak vás hlavní myšlenka děje ve hře ničím nepřekvapí – ve zkratce však jde o to, že v budoucnosti se z mutantů stanou utlačovaní otroci lidstva, a abyste tomu zabránili, tak se vrátíte v čase. Stejně jako ve filmu se tedy budete pohybovat mezi dvěma časovými linkami příběhu – té v budoucnosti, a té zasazené do 20. století. Jak už stylizace hry napovídá, příběh byl založen přímo na komixech, tudíž by i pro neznalé filmu mělo jít o dostatečně zajímavý zážitek.

Do hry byly také zakomponovány jednoduché RPG prvky v podobě postupného odemykání dalších schopností. A jak už to u komixově-filmových her bývá, i zde můžete sbírat různé artworky a další skryté bonusy rozeseté po úrovních.

X-Men: Days of Future Past je poctivá akční arkáda ze staré školy, což potvrzuje i přístup autorů k platebnímu modelu – hra se prodává s cenovkou cca 120 Kč, ovšem neobsahuje žádné další mikrotransakce, což s ohledem na trendy současné doby chválíme.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.