WoT_Blitz_Logo_Eng

World of Tanks Blitz dorazil na Android!

Titul World of Tanks si na počítačích získal nemalou popularitu. A není divu – hra dokázala nabídnout kvalitní herní zážitek pro milovníky těchto obrněných kolosů, navíc přidala souboje s živými protihráči a cenovku „zdarma“, čímž se povedlo namixovat velice povedenou kombinaci. Tuto kombinaci hráči stále milují, tudíž se studio Wargaming.net rozhodlo nabídnout tankové bitvy i hráčům mobilních her.

Mobilní verze hry se již nějakou tu chvíli hřeje na zařízeních se systémem iOS, nyní však potěší i všechny uživatele systému od Google, neboť dorazila i na Android. Ve hře máte na výběr ze 100 vozidel z různých zemí (SSSR, Německo, VB …), která proti sobě mohou bojovat na 10 rozličných mapách.

world-of-tanks-1

Kromě přizpůsobeného ovládání pro dotykové displeje se mezi rozdíly počítačové a mobilní verze řadí i limit tanků na bitevním poli – 7 vs. 7. Hra je v základu zdarma, stejně jako u „dospělé“ verze jsou podporovány mikrotransakce. Pokud si chcete titul zahrát, připravte si ve vašem zařízení zhruba 3 GB místa, což není málo, ale narvat 100 tanků do 3 GB, to není zas tak špatné. 😉


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: MAINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.