Untitled-3

Zjistěte, kdo se skrývá pod neznámým číslem

Snad každý se již setkal s tím, že mu volalo nějaké neznámé číslo, ovšem při zavolání zpátky byl již kontakt nedostupný, či hovor nepřijímal. Většinou se však nejednalo o nějakého známého, který by si vyměnil telefonní číslo nebo si z vás dělal srandu, nýbrž o nevyžádaný hovor telefonního operátora různých společností, jenž volal z důvodu nabídky zboží, produktu či slevy.

Databáze cizích čísel je každým dnem rozšiřována

Nyní však můžete na jedinečné stránce, která je dostupná i v zahraničních verzích, zjistit, komu patří číslo, ze kterého vám bylo voláno. Toto číslo lze jednoduše vyhledat, a jestliže s ním měl již někdo nějakou zkušenost, tak se vám zobrazí komentáře ostatních. Jestliže ne, tak jej můžete přidat do databáze čísel, díky čemuž dáte vědět právě vy ostatním uživatelům této stránky. Velkým plusem je především rozsáhlost databáze a popularita mezi uživateli, neboť díky tomu nenaleznete pouze spoustu českých čísel, ale také těch zahraničních.

K vyhledání stačí číslo pouze napsat do vyhledávače

Vyhledávání čísel je velice snadné proto, že jej pouze stačí napsat do vyhledávače (v případě zahraničního čísla i s jeho předvolbou) a následně se vám zobrazí záznamy s případnými komentáři, o koho konkrétně se jednalo. Samozřejmě nemusí jít pokaždé o operátory různých bank, firem, telefonních společností a podobně, ale jestliže má někdo nějakou zkušenost s cizím člověkem, který jej nějakým způsobem obtěžoval, tak i to lze na stránce kdomivolal.cz zmínit. U zahraničních telefonních čísel je poté potřeba zadávat mezinárodní předvolby proto, aby došlo ke správnému vyhledávání.

Kromě toho je stránka Kdo mi volal, jenž mimo vyhledávání čísel plní úlohu uživatelského fóra na tuto tématiku, vhodná na zjištění různých informací ohledně telefonování. Můžete zde tedy najít například seznam předvoleb operátorů, pomocí kterého budete přesně vědět, do jaké sítě voláte či píšete, což je důležité s ohledem na ceník vašeho tarifu.INZERTNÍ SDĚLENÍ