Death-Rally-Logo

[Hra na víkend] Death Rally: masakr na čtyřech kolech

V dnešním dílu seriálu věnovaného „hrám na víkend“ vám doporučíme jeden starší kousek, který v sobě kombinuje prvky závodních her a stříleček. Titul nese jméno Death Rally a ačkoliv má skutečně již nějaký ten rok za sebou, rozhodně má co nabídnout a zcela určitě potěší každého, kdo chce více než „pouhou“ jízdu po ideální stopě. 

Jak napovídá již název hry, studio Remedy Entertainment se při vývoji inspirovalo u filmu Death Race, který si našel mezi diváky spoustu fanoušků. Hra disponuje jednoduchým příběhem – jakožto známý zločinec jste chycen policií a dostanete na výběr – buď půjdete do chládku, nebo se stanete účastníkem Rallye smrti. A jak už to tak bývá, do chládku se nikomu nechce, takže hlavní hrdina radši upřednostní teplou sedačku automobilu. A pak už jedete závodit.

Závody samozřejmě nejsou stylem „čistá stopa“, ale spíše „čistý zásah“. Bojovat budete o holý život a na pomoc si vezmete spoustu zajímavého vybavení, kterým osázíte vaše vylepšené vozidlo a pak hurá zmasakrovat soupeře a dojet do cíle jako první. Až vám starý vůz nebude stačit, pořídíte nový a opět se vrhne na závodní dráhu, opět budete svádět lítý boj s protivníky a opět zvítězíte (při troše štěstí, řidičského a střeleckého umu).

Grafická stránka hry se sice neřadí k tomu nejlepšímu, co lze nalézt, ale stále je bohatě dostačující. Kvality samotné hry ověřilo více než 19 milionů hráčů takže pokud nevíte, co si o víkendu zahrát, určitě není na škodu Death Rally zkusit. Titul je navíc zdarma s podporou miktrotransakcí, takže ani peníze nejsou překážka.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.