Bob a Bobek: Lední hokej

Lední hokej s Bobem a Bobkem

Mistrovství světa v ledním hokeji je za dveřmi a protože se slavní králíci z klobouku stali hlavními maskoty, tak na mobilní platformy vychází doprovodný titul právě s nimi.

Rovnou ale je potřeba upozornit, že pokud očekáváte komplexní hokejovou simulaci, tak tento titul rozhodně není pro vás. Jedná se totiž o ryzí arkádu, která hokej připomíná spíše svojí tématikou. Stylu hraní odpovídá i kreslená grafika a možná až příliš jednoduché ovládání.

Pokud však hledáte nenáročnou zábavu do MHD, nebo pro krátké zabavení vašich ratolestí, tak se hokejového Boba a Bobka nemusíte bát. Za nulovou cenu autoři nabízí pěkně vypadající arkádu s podporou multiplayeru a všechno pěkně vysvětlují v úvodních tréninkových úrovních. Obtížnost úrovní se totiž na první dojem nemusí jevit jako příliš vysoká, ale sami uvidíte, že nakonec se dostanete do fáze, kdy se budete muset na úspěšný postup dál pekelně soustředit.

Ta nulová cena má háček – hra obsahuje mikrotransakce, nicméně jejich využívání je značně nepovinné. Prodávané mrkvičky umožňující další zápasy totiž můžete získat i prostřednictvím tréninků ve hře. Boba a Bobka si zatím užijete jen na Androidu, ale verzi pro iOS autoři také slibují.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.