googletv

Novinka: GoogleShowy – nový ovládací software na obzoru ?

Na konci února společnost Google zaregistrovala doménu GoogleShowy.com. Nedostatek informací vede ke spekulacím ohledně využití této domény i když náznaky zde jsou…

Znak USPTO

Tato zpráva byla zastíněna nedávnou informační horečkou okolo Google Play a tak se spekulace ohledně GoogleShowy dostávají do popředí až nyní. Název domény sám o sobě toho moc nenapovídá o tom, čeho se stránky budou týkat. Další krok Googlu však už ledacos naznačuje. Přihláška na ochrannou známku u Patentového a známkového úřadu Spojených států amerických (USPTO), týkající se  “Showy“, má číslo 85570895 a byla předložena 15.03.2012.

A zde se dostáváme k tomu, čeho se žádost o ochrannou známku týká:

“Stahovatelný software, který umožňuje uživatelům využít jejich počítač, tablet zařízení nebo mobilní telefon jako dálkové ovládání k videozařízením a televizím. A stahovatelný software, který uživatelům umožňuje vzdáleně ovládat obsah zařízení připojeného k internetu digitálním signálem“.

Jednou z pravděpodobných možností je, že by mohlo jít o software související s patentovou přihláškou podanou již v únoru tohoto roku, která zahrnuje použití Android telefonu s hlasovým ovládáním Google TV. Ať je to ale jakkoli, dokud Google neuvolní více podrobností týkající se “Showy“, spekulace ohledně této domény budou přibývat (také díky tomu, že momentálně na doméně neběží žádný obsah).

Takže, zůstaňme na příjmu, ještě o GoogleShowy dozajista uslyšíme.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Zajímám se o augmentovanou realitu, domény, copywriting, filatelii. Mám rád "nenáviděnej" smažák, nemám rád smažky "na tvrdejch".