dovolena

Slevy nám zachránily dovolenou

Řeknu vám – není to jen tak, sehnat si levnou, příjemnou a zábavnou dovolenou. Jsme mladý pár, vyděláváme teprve krátce a už to vypadalo, že na dovolenou letos můžeme zapomenout. To se ale změnilo, když jsme objevili slevu na pobyt v lázních na Slovensku.

Tento zlevněný pobyt jsme s přítelkyní objevili na webu Newgo.cz a můžeme vám je jedině doporučit, vyřízení platby bylo tak rychlé a jednoduché, že i přípravy a balení na cestu nám způsobilo více potíží, ale to všichni znáte. Nakonec se nám podařilo spokojeně se sbalit a s očekáváním vysněného odpočinku vyrazit na cestu. Počasí nám přálo, nebylo ani příliš horko, ani příliš zima, zkrátka tak akorát – během cesty jsme měli dobrou náladu, která pokračovala i potom, co jsme dorazili do lázní. Parkování přímo u penzionu opravdu bylo zdarma a rezervováno přímo pro hosty.

Přesně jak nám na Newgo.cz slibovali, tak jsme dostali ubytování pro dva s polopenzí ve skvělém penzionu. V pokoji už byl nachystán uvítací drink, což byl detail, ale potěšil. Výhled z pokoje mířil na východ, což nám ráno vyhovovalo a na pozorování západu jsme si mohli vyjít na hezky upravenou terasu, která byla společná pro všechny návštěvníky.

Z pracovních důvodů jsem potřeboval připojení k internetu, ale ani to nebyl problém – přesně jak na webu se slevou uváděli, tak v celém penzionu byla rychlá Wi-Fi, na které se bez zadrhnutí dala přehrávat i videa na YouTube. Práce mi ale naštěstí nezabrala příliš mnoho času, proto jsme ocenili i Bowling, který už byl v ceně. Co by to ale bylo za výlet do lázní, kdybychom tam nerelaxovali a neváleli se, že?

Jeden den jsme si tak vyhradili čistě na lázeňské aktivity, kdy jsme obcházeli mezi masážemi, saunami, jacuzzi a dalšími radostmi, kdežto další dny byly akčněji laděné – vyrazili jsme na výlet do blízkých jeskyní, zaběhali si po místní stezce, která byla pro běžce přímo upravená, a za západu Slunce jsme s přítelkyní hráli tenis.

Byli jsme skeptičtí, ale nakonec jsme díky objevení zlevněného cestování prožili skvělých šest dní a pět nocí, během kterých jsme si perfektně zarelaxovali a ani nás to nakonec moc nestálo, takže jsme po příjezdu domů ještě mohli zorganizovat grilovačku s přáteli, na které jsme se jim pochlubili se svým úžasným týdnem na Slovensku. Počítám, že příští rok Newgo.cz využijeme opět, protože levná dovolená je méně starostí a méně starostí znamená i daleko lepší odpočinek.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.