iphone6

Funkční iPhone 6 na videu

Uvedení nového iPhone je na spadnutí a internet už je tradičně zahlcen spoustou obrázků s novým (stále údajným) modelem telefonu od legendární společnosti z Cupertina. Nově se ale na internet dostalo i video, které ukazuje funkční podobu nového (většího) iPhone.

K dispozici máme video i obrázky, a jak to tak vypadá, tak nový iPhone 6 už opravdu bude disponovat velkým displejem, resp. velkým na poměry jablečných telefonů – informace o novém 4,7 palcovém iPhone plní internet v takové míře, že se to už považuje za samozřejmost. Naopak velký otazník stále visí nad údajným větším modelem, který by už atakoval kategorií phabletů.

ip61 ip62 ip63

Fotografie jsou pořízené webem cnBeta z Číny a vyobrazují už hotový a plně funkční iPhone nové generace. V zásadě nejde o žádné šokující novinky, design prakticky odpovídá už dřívějším únikům. Zepředu tedy telefon vypadá stále stejně, nicméně oproti starším generacím má zaoblenější hrany, které přechází v kovový zadní díl. Model v článku je stříbrný, ale na trh by měla vyrazit i tmavější a zlatá varianta. Z hlediska software stojí za zmínku skutečnost, že iOS 8 bude na novém iPhone disponovat dalším řádkem pro ikony, což dává s ohledem na velikost displeje smysl.

Odkaz na video

Zdroj: GINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.