usb_vysavac2

Problémy se špinavou klávesnicí? Už nemusí být!

Každý jistě znáte to pravidlo, které nám ve školních učebnách s počítači dennodenně tloukli do hlavy – u počítače se nejí a nepije! Jenže, ruku na srdce, kdo z nás to dodržuje, a tak naše klávesnice u počítačů a na noteboocích vypadají jako taková malá smetiště. To ale nemusí být pravidlem, stačí se jen trochu snažit, pár korun zainvestovat do USB vysavače a je to! My vám dnes představíme, jak zařízení funguje.

Když se k nám do redakce USB vysavač dostal (, ani nás nenapadlo, kolik toho dovede. Mysleli jsme si, že nebude schopný (vzhledem ke své velikosti) ani zvednout semínko prachu ze stolu, ale opak byl pravdou. Zapojili jsme černé zařízení do USB a zapnuli. Pár vteřin, několik přejetí po klávesnici a už se nám po otočení nesypaly sněhově vločky z kusů svačin, obědů, večeří a dalšího na naše hlavy.

USB vysavač vše parádně vysál a nezanechal v podstatě žádné volné semínko, drobek, kousek prachu a písku mezi našimi klávesami. Oproti minulé zkušenosti s čistícím gelem to bylo značné ulehčení práce a nervů. Rozhodně se vám tady nestane, že by vám kousek vysavače zůstal nenávratně mezi klávesami (jak se to rádo stávalo gelu…).

Naše zařízení jsme si za pár korun objednali z tohoto eshopu. Byli jsme opravdu spokojení, navíc, když je poštovné zcela zdarma. Není tedy problém zakoupit jakoukoliv menší a levnější věc, nic se vám desetkrát nevrátí na dalších poplatcích!

Za naši redakci tedy můžeme malý, kompaktní, ale zároveň silný a opravdu účinný vysavač do USB zcela doporučit. Už nemusíte dělat zdravotní pokusy, kolik bordelu na prstech a ve vzduchu dokáže vaše tělo bez poškození unést. Stačí vzít malé zařízení za pár korun, několikrát projet mezi klávesami a jste zpět v pěkně čistém prostředí. Velice příjemné překvapení, které vřele doporučujeme všem! Hned si jistě najde i u vás místo mezi dalšími parádními USB gadgety!INZERTNÍ SDĚLENÍ


Bez komentáře