skidin

[Recenze] Ski DIN Bindings: nastavení lyžařských vázání

S příchodem zimy (a sněhu) přichází i lyžařské sezóna. A s lyžařskou sezónou přichází na řadu správné nastavení lyží, abychom na svahu mohli jezdit tak, jak uznáme za vhodné, a neohrožovali své zdraví. A buďme upřímní – velká část lidí si lyže nastavuje doma, což nemusí být zcela optimální. Pokud však máte Windows Phone, máme pro vás dnes překvapení – aplikaci Ski DIN Bindings.

Tento šikovný pomocník pochází z dílny českého vývojáře Filipa Štorka. Na úvodní stránce nenaleznete nic víc, než seznam profilů, které uchovávají informace o nastavení vázání normy DIM u jednotlivých osob. Kdyby však aplikace ukládala pouze vámi zadaná čísla, nebylo by to ono a dokázal by ji nahradit libovolný poznámkový blok. Celé kouzlo totiž odhalíte ve chvíli, kdy zadáním jména vytvoříte profil osoby. Následně se totiž spustí průvodce, který si po vás vyžádá vaši výšku, váhu, úroveň zkušenosti s lyžováním, věk a délku podešve. Z těchto hodnot následně dojde (na základě tabulky) k vypočítání hodnoty, kterou máte na vašem vázání nastavit. Jak prosté! 😉

9823d41e-f2ba-41d9-995d-460587495026

Aplikace je dobře vyvedena i po stránce rychlosti a uživatelské přívětivosti. Potěší i fakt, že Ski DIN Bindings je zcela zdarma, takže ve výsledku není důvod, proč si tento povedený kousek nestáhnout, pokud máte Windows Phone a občas vyrazíte na svah.

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.