the-witcher-battle-arena-saskia-dragonsoul-logo-1

The Witcher Battle Arena: nová MOBA hra od CD Projekt

Herní série Zaklínač od studia CD Projekt Red se bezpochyby řadí k tomu nejlepšímu, co může žánr RPG pro počítače a konzole nabídnout. Téměř každý – aspoň trochu znalý – hráč zná jména jako Geralt, Triss či Vernon Roche. A nejspíš si také nejeden fanoušek Zaklínače posteskl, že svou oblíbenou hru nemůže hrát i na svém kapesním zařízení. To se v nedalekém budoucnu změní … na žánr RPG však zatím můžeme zapomenout. 

Vývojáři se rozhodli jít cestou jiného žánru. Nový titul, nesoucí název The Witcher Battle Arena, bude patřit k MOBA hrám, můžeme tedy očekávat souboje hráčů v uzavřených arénách. Na mapě se spolu utkají dvě trojice hráčů, jejichž cílem bude obsadit a udržet tři klíčové body. Hrát bude možné nejen proti hráčům, ale i proti botům – a to dokonce offline. Na výběr bude z osmi známých hrdinů, každý z nich bude disponovat specifickými vlastnostmi.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra by měla postupem času nabídnout i další módy a vylepšení, tudíž by se nemuselo jednat o další „obyčejnou“ MOBA hru.

The Witcher Battle Arena bude dostupný free-to-play (údajně je možné hru bez problémů projet bez jakéhokoli placení) a dorazí na tablety a smartphony s Androidem, iOS a Windows (Phone) ke konci tohoto roku.

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.