adam

Adam: Mobilní aplikace snadno a rychle

Mít svoji mobilní aplikaci je v dnešní době naprostý základ, ale ne každý má prostředky na zaplacení profesionálního týmu vývojářů – anebo jen spěchá a chce mít aplikaci čistě podle sebe. A právě pro tento typ zákazníků je Adam vytvořen – vytvoření mobilní aplikace za pár korun zvládne každý i bez odborných znalostí.

Adam je výborný nástroj na webu, skrze který si bez problémů navrhnete celou svoji aplikaci od názvu až po grafické rozhraní a obsah v ní. Ten se může různě větvit podle kategorií a zdrojů dat – můžete do aplikace velmi snadno dostat třeba svoje sociální sítě, fotogalerie, věrnostní program a další šikovné položky, které uspokojí všechny vaše zákazníky. O celý vývoj se stará výborné technologické pozadí, které vás coby uživatele vůbec nemusí trápit, díky čemuž se můžete naplno soustředit na vytvoření té nejlepší mobilní prezentace levnou a rychlou formou bez prostředníka v podobě vývojářského týmu.

Výsledná aplikace bez problémů funguje jak v prostředí platformy Android, tak v prostředí platformy iOS – díky těmto dvěma platformám nakonec pokrýváte téměř všechny uživatele i na globálním trhu, neboť jde o nejpoužívanější platformy. Autoři aplikace navíc šli s vývojem Adam tak daleko, že máte i bezstarostnou možnost použít reklamní prostor na internetu, díky němuž se aplikace dostane k všem vašim potenciálním zákazníkům. Celý postup je jen záležitostí založení účtu, zaplacení levného měsíčního tarifu, a následného vytváření obsahu pro mobilní platformy.

O funkčnosti nástroje Adam se už přesvědčila spousta zákazníků, ke kterým patří dokonce i slavná zpěvačka Ewa Farná, kuchařské eso Emanuele Ridi, DJ Uwa, anebo i velké restaurace a známé podniky. Na rovinu – kdo by se nechtěl zařadit do více jak dvou set členné rodiny uživatelů služby Adam, navíc po boku tak velkých jmen. Mobilní aplikace už nejsou věc vysokých nákladů a časových požadavků, dnes je to záležitost několika okamžiků.INZERTNÍ SDĚLENÍ