iands

iLands: free to play klon Minecraftu na Androidu

Vypadá to jako Minecraft, hraje se to jako Minecraft, ale Minecraft to není. O čem že je to řeč? No přece o iLands, které se stalo vcelku populárním klonem Minecraftu na Facebooku… a nyní doráží i na Android.

Jestliže jste při smršti klonů Flappy Bird dříve v tomto roce soptili nad neoriginalitou a vykrádáním nápadů, tak se raději něčeho chytněte, protože tento klon vám možná vyrazí dech. Autoři iLands si s originalitou a nápady opravdu hlavu nelámali. S trochou nadsázky by se dalo říct, že prostě vzali Minecraft, trochu pozměnili odstíny jednotlivých bloků a hru zase vypustili ven.

ilands3 ilands2 ilands1

Jádro hratelnosti je totiž naprosto identické – získáváte suroviny kopáním v rozlehlém herním světě a následně z nich onen svět opět budujete. Díky napojení na Facebooku pak samozřejmě bylo o něco usnadněno sdílení vašich výtvorů s přáteli, ale je to dost na to, abyste dali iLands přednost před Minecraftem? Pravděpodobně ne.

Pokud však Minecraft stále nevlastníte a chcete si zábavnost jeho základních principů vyzkoušet na vlastní kůži, tak se vám iLands může líbit díky platebnímu modelu – v základu si tento klon stáhnete zcela zdarma… a pokud budete chtít, tak budete moci využít systému mikroplateb, ale ruku na srdce, nebylo by v takovém případě lepší rovnou koupit Minecraft, který nedávno dostal zajímavý update?


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.