dungeon-Hunter-5

[Hra na víkend] Dungeon Hunter 5: hurá do boje!

Vítejte u druhého dílu seriálu odhalujícího zajímavé hry, které vám mohou zkrátit dlouhé chvíle (nejen) během vašeho víkendu. Dnes vám představíme poměrně žhavý titul, který vyšel teprve před pár dny a bez větších pochyb zanedlouho obsadí vrchní příčky v kategorii nejstahovanějších her. Jedná se o pátý díl populární série Dungeon Hunter.

Toto velice oblíbené RPG od studia Gameloft bylo nedočkavými fanoušky vyhlíženo již nějaký ten měsíc. A není vůbec divu. Série si získala solidní základnu hráčů díky dobře propracované grafické stránce v kombinaci s povedeným soubojovým systémem a vylepšováním vašeho válečníka. Pátý díl posouvá celou zábavu o další úroveň výše díky několika velice zajímavým novinkám – pokud nepočítáme zlepšení v grafice celé hry, tak „benjamínek“ přináší podporu kooperativního multiplayeru, ve kterém si budete moci na vaši dobrodružnou výpravu přibrat skupinku přátel, a také stavby dungeonů. Jednoduše postavíte dungeon, ostatní hráči do něj budou moci vstoupit a když se dostanou na jeho konec, oberou vás o vaše cenné zlato! To samé samozřejmě můžete udělat i vy, takže … válka začíná.

Hra je nabízena zdarma (pochopitelně s podporou mikrotransakcí) pro majitele telefonů a tabletů se systémem Android, iOS či Windows Phone (tam hra dorazí dorazila s drobným zpožděním)A jelikož se jedná skutečně o novinku, lze očekávat poměrně vysoké nároky na hardware vašeho zařízení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

AppStore odkaz

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.