2632642-trailer_witcherbattlearena_gameplay_20140821

[Hra na víkend] The Witcher Battle Arena

V dnešním dílu seriálu „Hry na víkend“ vám doporučíme titul, u kterého fanoušci žánru MOBA stráví pravděpodobně více času, než je zdrávo. Hra se jmenuje The Witcher Battle Arena a pozorným čtenářům jistě dojde, že jsme ji nevybrali náhodou. Od vydání očekávaného třetího dílu fantasy RPG Zaklínač nás totiž dělí velmi krátká doba, takže než budete moci hluboko do noci osedlat počítače a konzole, není na škodu se trochu rozehřát na jiném kousku ze světa Zaklínače

Hra je situována do světa Zaklínače a jak jsem prozradil již v úvodu, žánrově se jedná o MOBA titul, takže se celé dění točí okolo bojů v arénách. Samotných arén je ve hře několik a do bojů v nich se můžete vrhnout ve více různých módech – hráči proti hráčům (týmově i deathmatch), kooperace proti umělé inteligence a následně trénink proti umělé inteligenci. Každý mód je v něčem originální a klade důraz na specifické hráčovi schopnosti, výhodou posledního jmenovaného režimu je fakt, že je možné trénovat i offline, což je rozhodně pozitivní vlastnost. Do arén si zvolíte jednu z devíti rozličných postav, které můžete znát například z knížek či „dospělé“ verze hry – Geralt, Zoltan, Iorveth a další – a vrhnete se do boje na život a na smrt. Každá z postav má své unikátní schopnosti a hra samozřejmě obsahuje i RPG prvky, takže ani o vylepšování vlastností postavy nebude nouze.

Jak patrno z videa výše, grafická stránka hry je povedená a rozhodně neurazí. Je však třeba počítat s tím, že pěkná grafika znamená i vyšší nároky, takže je nutné mít alespoň trochu výkonnější telefon či tablet. Hra samotná je zdarma a nabízí mikrotransakce, které jsou však nastaveny na relativně rozumnou úroveň. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

AppStore odkazINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.