bigBgImage

Jedeme bomby aneb BomberMan ve WP Store

Bomberman je neumírající klasika. Tato postavička, která tu s námi je již od roku 1983, se v hráčské komunitě stala skutečně populární a tak není divu, že her podobného ražení od onoho „osudného“ roku vzniklo skutečně mnoho. A nyní přibyla i jedna z českých luhů a hájů. A to pouze pro majitele Windows Phone (ano, i tento systém má občas aplikaci, kterou jinde nenajdete).

Autor tohoto titulu je zároveň autorem tohoto článku a zcela objektivně by hře dal 10/10. 😀 Pojďme si nyní trochu shrnout, čím se hra může pochlubit. BomberMan vám nabídne kampaň s 25 rozličnými levely, v jejichž dokončení vám budou bránit různá monstra. Aby to však nebylo moc těžké, ve vašem boji můžete využít 6 různých power-upů, které udělají z vašich bomb skutečně smrtonosnou zbraň. Některé levely se odehrávají „v noci“, což hru dělá o něco zábavnější (a těžší).

c14df596-cba2-45db-86d0-47a13a2f415c

Hra je šířena zcela zdarma a bez reklam – pokud mi chcete udělat takto před Vánoci radost, pěkné hodnocení určitě neuškodí. 😉 Stahovat můžete pomocí odkazu níže.

wpstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.