ggame4

Jedinečná online strategie – Goodgame Empire

Dlouhé zimní večery jsou ještě daleko, ale to neznamená, že ani v létě není co hrát. Máme pro vás naprosto jedinečný tip na hru, která vás zabaví jak přes letní, tak ty zimní večery – Goodgame Empire!

Žánr strategických her je stálicí v herním světě a patří k tomu nejhranějšímu vůbec, v čem je tedy Goodgame Empire lepší než konkurenční hry? Začněme třeba tím, že hraní hry vás nestojí ani korunu, neboť je hra zdarma dostupná. Pokračujme tím, že vám odpadá otravné instalování hry do počítače, které vás stojí zbytečně mnoho času a nejednoho hráče už dokázalo i odradit od samotného hraní – k hraní Goodgame Empire vám stačí jakýkoliv moderní webový prohlížeč.

Že hra běží ve webovém prohlížeči je pro vás výhodné ještě v dalším směru – hru si můžete zahrát prakticky odkudkoliv, kde je počítač připojený k internetu! Máte volnou chvíli v práci, chcete si v rychlosti zkouknout vývoj svého hradu v kavárně, nebo se chcete kamarádovi pochlubit se svým postupem ve hře? Jednoduše zapněte prohlížeč a hru spusťte, nic vám v tom nebrání.

ggame1 ggame2 ggame3

Goodgame Empire je online multiplayerová hra a hodně si zakládá na propracovaném budovatelském systému, ve kterém stavíte na třech základních surovinách – jídle, dřevě a kameni. Jídlem udržujete svoji armádu v chodu a dřevo s kamenem využíváte pro rozšiřování svého království prostřednictvím budov. Ve hře je taktéž zavedený ekonomický systém, který zahrnuje dvě měny – zlaťáky, které vybíráte pomocí daní od svého lidu a využíváte je na nákup vojáků do armády a urychlení stavby. Druhou měnou jsou rubíny, které slouží jako speciální měna pro různá speciální vylepšení.

Neváhejte a pusťte se do budování svého Impéria v Goodgame Empire ještě dnes, pokud byste si se hrou snad nevěděli rady, můžete využít návodu, který najdete přímo na webu hry, spolu s užitečnými tipy a triky, nebo diskuzním fórem, kde se můžete zapojit do komunitního dění okolo této hry.

Přejeme spoustu zábavy při hraní!INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.