apple_christmas_tree_by_ianbauters-d5oo4um

Která značka se nejvíce nadělovala k Vánocům?

Není pochyb o tom, že velká část vánočních dárků byla elektronika. V dnešní době je jí mnoho (a stále se vyrábí lepší a lepší), takže se jedná o vhodný vánoční dárek pro někoho, kdo byl opravdu hodný. A zdá se, že většina lidí, kteří letos nějaké to mobilní zařízení pod stromečkem nalezli, byla skutečně velice hodná, neboť se nejvíce nadělovala zařízení od výrobce, který se minimálně v naší drahé vlasti řadí k prémiové značce.

Společnost Flurry opět vydala svou každoroční analýzu, která shrnuje aktivace nových zařízení za určité období (většinou okolo Vánoc). Letošní statistika krom údajů, které uvidíte níže, potvrdila i rostoucí trend phabletů – tedy telefonů s displejem větším než 5,5″ a menším než 7″.

flurry+top+christmas+2014+device+activations

Jak je vidět, Apple (opět) zcela dominoval trhu a o několik desítek procent „pozadu“ byl Samsung. První dvě příčky tak nejsou moc překvapivé, jinak je na tom ovšem třetí místo – zařízení značky Nokia, respektive Microsoft Lumia. Pro zajímavost můžeme ještě dodat, že Apple aktivoval na každý Samsung 2,9 zařízení a na každou Nokii bylo aktivováno 8,8 zařízení od Apple.

Tak co, našli jste pod stromečkem nějaký ten kousek mobilní elektroniky?

Zdroj: EG INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.