monopolyrec

Recenze iOS: Monopoly

Neváhejte a stahujte legendární deskovou hru Monopoly, ve verzi pro váš iPhone, hra je zatím zdarma, tak nepropásněte jedinečnou šanci.

Co jsou to Monopoly?

Hra Monopoly je nejúspěšnější komerční desková hra, prodávaná a známá téměř na celém světě. Vydělala společnosti Hasbro, která ji distribuuje obrovské peníze a tak není divu, že společnost vyvíjí stále nové druhy a brzy se jak možná vidíme, dočkáme i různých platforem, jelikož verze pro chytré telefony i počítače již existuje.

O čem tato hra je?

Hra z vás udělá během sekundy obchodníky, kteří putují po hrací desce a nakupují státy a později v nich staví hotely. Cílem hry je koupit a neprohloupit, tj. zbohatnou a přivést protivníky k bankrotu. Hra má samozřejmě úplně stejné množství bonusů, jako hra hmatatelná. Tím myslím například vězení, náhodu, poklad atd.

Co nabízí verze pro iPhone?

Krom hry proti počítači si můžete zahrát i online po síti. Hru můžete uložit a vrátit se k ní později. Dobrým vylepšením je rovněž možnost sledovat statistiky a obzvláště nápaditý mi přijde styl házení kostkou, který využívá pohybového senzoru (tj. musíte se svým telefonem lehce zatřást).

Slovo závěrem

Pokud stejně jako já Monopoly prostě milujete, neváhejte a stahujte, verze pro mobil vás rozhodně nezklame.

Odkazy ke stažení:INZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.