mindjet

[Recenze] Setřiďte si myšlenky v aplikaci Mindjet

Myšlenkové mapy jsou skvělou pomůckou pro zlepšení osobní i pracovní produktivity. Znáte to všichni, nad něčím přemýšlíte a napadá vás milion věcí. Nebo si chystáte nějakou prezentaci a potřebujete tam všechny tyto důležitosti, které vás napadly, dostat a ještě ke všemu tak, ať mají nějakou souvislost.

Dnes se podíváme zblízka na aplikaci s názvem Mindjet, která je ke stažení v AppStore zdarma a funguje na iPhone, iPodu touch a iPadu.

Popravdě, těchto aplikací už jsem vyzkoušela spoustu, právě ve snaze najít tu „pravou“ a konečně se mi to povedlo. Nemám ráda složitosti, nebaví mě se neustále sledovat návody a pak se k nim vracet, protože jsem půlku informací zapomněla, takže když jde něco jednoduše, je to pro mě top aplikace. Pokud tedy funguje!

Mindjet je jednoduchá a intuitivní, dá se zvolit z pár základních barev pozadí a ze dvou základních stylů první je organický, druhý kinetický. Ve druhém kroku si potom už volíte tvary, které chcete, aby vaše myšlenky měly, pokud jste příznivci zaoblených, hranatých a nebo volíte raději ty minimalistické, najdete je zde všechny. Stejné je to s barvami, těch je na výběr taky dost, navíc lze zvolit rozdílný rámeček a výplň.

Kromě zápisu základních myšlenek si u každé z nich můžete udělat poznámku, vložit URL na konkrétní stránku a dokonce obrázek, jak můžete vidět níž. Bohužel se narozdíl od některých jiných nedá ukládat např. do Dropboxu, iTunes atd., ale dá se poslat mailem ve formátu PDF, takže se zobrazí bez problému na jakémkoli zařízení.

A co vy, používáte myšlenkové mapy? Dejte nám vědět!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ