starwars

Star Wars: Knights Of The Old Republic vyšlo na Android, doplňuje tak iOS

Když se fanouška Lucasova univerza zeptáte, jaká hra z prostředí Star Wars povedla nejvíce, tak je zde solidní šance, že vám řekne právě Knights Of The Old Republic, komplexní RPG titul z dílen mistrů žánru – BioWare. A právě tato hra už dříve vyšla na iOS, a nyní figuruje i na Androidu.

Star Wars: Knights Of The Old Republic si dlouhodobě na Metacritic drží skóre okolo 9/10 i při více jak 190 uživatelských recenzích. U kritiků potom titul odnesl ještě lepší ohlasy – celková známka se v tomto případě zastavila na 93/100, přičemž nejeden kritik se nebál hře udělit i 100% hodnocení. Nakonec je přeci jen řeč o hře z dílen BioWare, takže kvality nikoho tolik nepřekvapují.

A pokud jste snad o této hře nikdy neslyšeli, tak za prvé jste přišli o velký herní zážitek, a za druhé nyní máte možnost to napravit – jedná se o epické RPG, ve kterém se v průběhu příběhu bude vaše postava formovat tak, jak chcete vy. Na základě vašich rozhodnutí totiž budete inklinovat buď k Jediům, kteří na vás spoléhají, nebo naopak podlehnete lákání temné strany síly – hra je v tomto ohledu značně nelineární a váš charakter utváří vaše rozhodnutí. A samozřejmě se od toho pak také odvíjí to, jakými schopnostmi budete vládnout, těch je ve hře více jak 40 a rovnoměrně zastupují oba tábory konfliktu.

sw3 sw2 sw1

Co od této hry určitě nemůžete čekat je setkání se slavnými filmovými postavami, neboť děj „KOTORU” je zasazen do doby dávno před filmovým dějstvím – do období tzv. Staré Republiky. Jak se ale při hře přesvědčíte, svět jako takový zůstává věrný univerzu až s puntičkářským smyslem pro detail. Aspyr stojící za portem hry slibuje kompletní zážitek původní hry bez jakýchkoliv osekávání, čemuž můžeme s ohledem na velikost hry (2,4 GB) věřit. Hra se dá hrát na dotykové obrazovce, ale v případě potřeby můžete využít podpory herního ovladače.

Hra je na Google Play dočasně v 50% slevě právě při příležitosti uvedení na trh, tak neváhejte příliš dlouho – cena se posléze srovná s cenovkou na iOS, kde hra v přepočtu stojí zhruba 200 Kč. Také vezměte v úvahu, že se jedná o první build obrovské hry s hratelností na desítky hodin, takže buďte připraveni na riziko v podobě příležitostných bugů. May the force be with you.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: A



INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.