unkilled

Unkilled: Nová zombie hra od Madfinger Games

Česká hvězda mobilního hraní, Madfinger Games, má za sebou už několik veleúspěšných titulů, které si získaly masy hráčů i v zahraničí. Nyní se do jejich portfolia přidá další hra, která se opět bude držet zombie tématiky, nese název Unkilled a opět bude mít výbornou grafiku.

Příští týden kromě Mobile World Congress probíhá také konference GDC 2015, která je zaměřená na hry a herní vývoj. A právě v předstihu této akce Madfinger Games vydali zprávu o své nové zombie akci, která se jmenuje Unkilled. Půjde tak o nepřímého pokračovatele Dead Trigger se zasazením do post-apokalyptického New Yorku. Hra by měla přinést úplně novou dějovou linku a s nimi samozřejmě spojené mise, které před hráče postaví novou výzvu.

Autoři zatím neuvedli žádný kompletní seznam vlastností hry, nicméně už teď víme, že do misí se bude přistupovat z jedné celkové mapy, a jejich počet by se měl pohybovat v řádech stovek, což rozhodně zní zajímavě. Stejně jako předešlé hry, i v Unkilled dostanete k dispozici pestrý arzenál zbraní, komplexní statistiky a výsledkové tabulky jednotlivých misí, a mnoho dalšího.

Dá se předpokládat, že více informací a možná i nějaké ty záběry ze samotného hraní Madfinger Games ukáží v průběhu GDC. Soudě dle oficiálních stránek hry se dočkají pouze majitelé zařízení s iOS a Androidem.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.