Tomb Raider

Původní Tomb Raider vyšel na Android

Legendární Tomb Raider bude příští rok slavit 20. narozeniny, tak si pojďte připomenout první výpravu Lary Croft do divočiny – můžete tak učinit na Android a iOS.

Před téměř 20 lety na obrazovky osobních počítačů a konzolí vyrazila asi nejslavnější akční hrdinka herního byznysu – Lara Croft. Kompletní hratelnost a herní obsah nejstaršího Tomb Raideru je věrný originálu z 90. let, vylepšení se dočkala pouze grafická stránka hry – i ta však stále značně připomíná grafický nádech původních dílů série.

Můžete se tak těšit na originální akční hru kombinující střílečku z pohledu třetí osoby a hádanky založené buď na komplexních přesunech v členitém terénu, anebo v posouvání předmětů. Ovládání je dnešní optikou poněkud archaické a neznalé hráče asi trošku zarazí, nicméně dá se na něj zvyknout – hru jak asi tušíte kompletně ovládáte pomocí virtuálních tlačítek, jež si dávají za cíl nahrazování standardních prvků herního ovladače z tehdejší doby. Pokud disponujete herním ovladačem podporujícím vaše zařízení, tak můžete využít i toho – hra je kompatibilní se standardními gamepady.

Tomb Raider

Tomb Raider – hra vypadá skoro stejně jako v roce 1996

Hra mimo běžného obsahu z roku 1996 přináší i bonusové kapitoly přidané ve speciální edici z roku 1998. Ať už jste herní veteráni či nikoliv – Tomb Raider rozhodně stojí za zvážení. Hra v této podobě už dříve vyšla na iOS a Android tímto trošku dohání ztrátu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.